Керү
Парольне алмаштырырга
Парольне алмаштырырга

Парольне онытсагыз, E-Mail адресыгызны кертегез. Парольне алмаштыру өчен кирәкле мәгълүмат E-Mail адресына җибәреләчәк.

Шәхси кабинетка керү
Техник ярдәм күрсәтүгә хәбәр җибәрү
Размер:
AAA
Цвет: CCC
Изображения Вкл.Выкл.
Обычная версия сайта

Контактлар белешмәлеге

Белешмәлек буенча эзләү

«Иске шәһәр» префектурасы

Варакин Евгений Анатольевич
«Иске шәһәр» территориясе префекты
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 99
Prefectura.kzn@tatar.ru
Адрес:
Эш сәгатьләре:

Биография
Шакиров Ранур Равис улы
Префектның беренче урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 99
Ranur.Shakirov@tatar.ru
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗани ур., 40/1 бина
Кабул итү сәгатьләре:
сиш.: 14.00-18.00

Мишарина Ләйсән Шәвкат кызы
Префект урынбасары – оештыру эше һәм массакүләм мәгълүмат чаралары белән хезмәттәшлек бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 99
Lyaysan.Misharina@tatar.ru
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗани ур., 40/1 бина
Эш сәгатьләре:
С 9.00 до 18.00

Юридик ярдәм, кадрлар хезмәте һәм бухгалтерлык хисабы бүлеге

Усманов Ниаз Фанис улы
Бүлек башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 96
Niyaz.Usmanov@tatar.ru
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗани ур., 40/1 бина
Эш сәгатьләре:
9.00-18.00

Тархова Регина Марат кызы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 99
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗани ур., 40/1 бина
Эш сәгатьләре:
9.00-18.00

Камалетдинова Ләйсән Дамир кызы
Баш хисапчы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 95
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗәни ур., 40/1 бина
Эш сәгатьләре:
9:00-18:00

Инфраструктура үсеше бүлеге

Әхмәтшин Айрат Әмир улы
Бүлек башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 85
Ahmetshin.A@tatar.ru
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗани ур., 40/1 бина
Эш сәгатьләре:
9.00-18.00

Галимзянов Ильназ Данис улы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 88
I.Galimzyanov@tatar.ru
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗани ур., 40/1 бина
Эш сәгатьләре:
9.00-18.00

Мифтахова Ләйсән Ильдар кызы
Беренче категорияле инженер
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 87
Leys.Miftahova@tatar.ru
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗани ур., 40/1 бина
Эш сәгатьләре:
9.00-18.00

Нагель Яна Рустам кызы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 99
Yana.Nagel@tatar.ru
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗани ур., 40/1 бина
Эш сәгатьләре:
9.00-18.00

Оештыру эше һәм массакүләм мәгълүмат чаралары белән хезмәттәшлек бүлеге

Сорокин Сергей Геннадий улы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 83
Sergey.Sorokin@tatar.ru
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗани ур., 40/1 бина
Эш сәгатьләре:
9.00-18.00

Арсланова Алсу Нияз кызы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 83
A.Arslanova@tatar.ru
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗани ур., 40/1 бина
Эш сәгатьләре:
9.00-18.00

МБУ «Тарихи мохит»

Корнилов Марат Александр улы
Муниципаль бюджет учреждениесе җитәкчесе
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 84
Marat.Kornilov@tatar.ru
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗани ур., 40/1 бина
Кабул итү сәгатьләре:
сиш.: 14.00 - 18.00

Осипенко Артём Михаил улы
Җитәкчесенең урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 81
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗани ур., 40/1 бина
Кабул итү сәгатьләре:
сиш.: 14.00 - 18.00

Гатауллина Гөлнара Ильдус кызы
Баш хисапчы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 84
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗани ур., 40/1 бина
Эш сәгатьләре:
9.00-18.00

Валитова Гөзәл Шәмил кызы
Юридик сораулар буенча кинәшче
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 81
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗани ур., 40/1 бина
Эш сәгатьләре:
9.00-18.00

Антонов Роман Александр улы
Маркетинг һәм хезмәтләрне алга этәрү буенча белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 251 3 251
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗани ур., 40/1 бина
Эш сәгатьләре:
9.00-18.00

Зиганшина Эльмира Малик кызы
Экскурсовод
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 81
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗани ур., 40/1 бина
Эш сәгатьләре:
9.00-18.00

Машина йөртүчеләр

Мингазетдинов Рашит Шайханур улы
Машина йөртүче
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 99
Адрес:
Эш сәгатьләре: